Elan
Sumqayit seh 17 ci mkr 5 5 2 otaq leninqrad layiheli menzil satilir orta menzildir sede e
05.03.2026
Elan nömrəsi: 506627
yeniemlak.az
Vasitəçi
86.500 AZN
1.545 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-788-94-03
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
05.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 506627
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
56 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Sumqayit seh. 17-ci mkr. 5/5 2 otaqli menzil satilir. Leninqrad layiheli evdir. Orta menzildir. Sade evdir. Menzilin 2 eyvani (1ci eyvanin uzunlugu 6.40metr, 2ci eyvanin uzunlugu 3 metrdir) var. Otaqlarin ve sanitar qovsaginin girisleri ayri ayridir. Menzilde dovlet istilik sistemi (kombi) var. Ev 3 otaga duzeldilub. Mekteb, baxca yaxin erazide yerlesir. Qiymeti 86500 man. WhatsApp ve telefon 055-788-94-03 Fuad.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
115.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
15.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 52m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
530.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 187m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
370.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 103m², N.Nərimanov m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
150.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
15.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
215.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Gənclik m.
Bakı. Nərimanov
15.05.2026
bina.az
%
(070) 353-59-55
127.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 65 m², Xırdalan
Xırdalan
15.05.2026
bina.az
%
(055) 924-29-30
86.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 51m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
15.05.2026
ev10.az
195.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 80 m², Şah İsmayıl Xətai m.