Elan
14cu mehelle
06.03.2026
Elan nömrəsi: 506820
yeniemlak.az
Vasitəçi
63.500 AZN
2.048 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-800-00-81
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 506820
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
31 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Sumqayit seh,14cu mehelle 5/2ci mertebesi cenub kunc 1 otaq sade temir,pencereler plastik merkez yol kemari das bina Qiymet 63500 manat
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
485.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 130m², Elmlər m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
135.000 AZN
10 cu mikrorayon
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-287-53-14
055-887-53-14
137.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 103m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
ev10.az
%
135.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², Nəsimi m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
185.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 78m², İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
430.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 164m², 8 Noyabr m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
265.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 70m², N.Nərimanov m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
235.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², 9-cu mikrorayon q.
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
ev10.az
%
470.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 190m², 8 Noyabr m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
145.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 45m², Azadlıq m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
22.000 AZN
Gəncə / Yeni tikili
Gəncə. Gəncə
15.05.2026
lalafo.az
%
(050) 882-21-79
270.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 121m², İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026