Elan
Satlr 3 otaql khn tikili 85 m, 8-ci mikrorayon q.
06.03.2026
Elan nömrəsi: 507324
bina.az
Vasitəçi
2.200.008 AZN
25.882 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 623-18-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 507324
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
85 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECILI SATILIR..BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR..8 MKR Naxcivani kucesi Veten stadionun 3-102-276 nomreli orta mekteblerin yani Dunya mektebinin yaxinliqi Bizim marketin Ayna Sultanova parkinin yani 9 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 2 mertebesi 3 otaq ORTA TEMIRLI menzil Satilir.QAZ iwiq su daimi.merkezi istilik sistemi.ORTA BLOK Otaqlari ve hamam tualeti ayri ayri..Skvaznoy(YELCEKEN)…binain geniw heyeti var…yaninda butun infastraktura var…senedi Kupca(CIXARIW)…qiymeti 220000 azn…BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR…
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
141.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 60 m2 köhnə tikili Ayna Sultanova heykəli
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 568-00-56
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 68 m2 yeni tikili Respublika stadionu
Bakı
15.05.2026
emlak.az
(070) 568-00-56
169.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 65 m2 köhnə tikili Tibb Universiteti
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 568-00-56
440.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 200 m2 yeni tikili Heydər Əliyev Mərkəzi
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 568-00-56
200 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(099) 100-08-18
265.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 87 m2 yeni tikili Metropark
Bakı
15.05.2026
emlak.az
(070) 568-00-56
175.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 65 m2 köhnə tikili Neftçi bazası
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 568-00-56
264.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 101 m2 yeni tikili Asan Xidmət-1