Satlr 4 otaql khn tikili 107 m, Yeni Gnli q.
06.03.2026
Elan nömrəsi: 507549
bina.az Vasitəçi
184.900 AZN 1.728 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Suraxanı Yeni Günəşli
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 1 Elan nömrəsi: 507549
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 107 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yeni Günəşlidə, Samir Cəfərov küçəsində, Abad məhəllədə, təzə təmirdən çıxmış binada 5/9-i 4 otaqlı, 107 kv.m sahəsi olan, əla təmirli, kupçalı, texpasportlu mənzil satılır. Otaqlara giriş ayrı-ayrıdır. Koridor, hamam, tualet isti poldur. Mənzildə istilik sistemi kombi + mərkəzidir. Binaya təzə ağıllı liftlər quraşdırılıb. Binada qaz, işıq və su verilməsində problem yoxdur, (24 saat) fasiləsiz verilir. Binanın həyətində geniş parkinq mövcuddur. Məhəllə tam abadlaşdırılıb. Məhəllədə uşaqlar və böyüklər üçün parklar və əyləncə yerləri düzeldilib, məhəllə yolları asfaltlanıb. Binaya yaxın 1 tam orta məktəb, uşaq bağçası və Araz market lap yaxındadır, dayanacaq binaya yaxındır. Buradan metroya 5–6 dəqiqəlik məsafə var. Real alıcıya endirim olunacaq. Ofis haqqı 1% təşkil edir. Qiymət: 184 900 AZN.
Zəng et
Bənzər elanlar