Satlr 3 otaql khn tikili 80 m, Hzi Aslanov q.
06.03.2026
Elan nömrəsi: 508233
bina.az Vasitəçi
165.000 AZN 2.063 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai Həzi Aslanov
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 508233
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 80 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Həzi Aslanov metro Gəncə prospekti panorama park üzbə üz Leninqrad Lahiyə 9/7-ci mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı mənzil satılır qaz su işıq daimidir istilik mərkəzi SƏNƏD KUPCA ORTA BLOK Qiyməti 165.000 AZN ƏŞYALI TƏCİLİ SATILIR
Zəng et
Bənzər elanlar