6mkr heyderparka park bulvara yaxın
06.03.2026
Elan nömrəsi: 508271
yeniemlak.az Vasitəçi
125.000 AZN 1.667 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 508271
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 75 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Mənzil satılır. Sumqayit şəhərinin ən yaxşı yeri sayılan, 6-cı mkr ərazisində yerləşən, Kiev layihəli binada, 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi, tam səliqəli təmiri olan, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil məktəbə, bağçaya yaxındır, bir çox iaşə obyektləri ətrafında yerləşir. Heydər park, Park Bulvara yaxındır. Marşrut xəttlərinə yaxındır. Orta evdir. Mənzildə mətbəx mebeli, kombi sistemi qalacaq. Otaqların və sanitar qovşağın giriş-çıxışları ayrı-ayrıdır. Mənzilin hər iki tərəfə baxan eyvanı var. Binada lift 24 saat fasiləsiz olaraq işləyir. Sanitar qovşağı orta təmirlidir. Komunallar: (işıq,su,qaz,lift,internet,kabel tv) daimidir.Sənədlər tam qaydasındadır, kupçalıdır.Qiymət • 125000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar