Elan
Satılır 1 otaqlı 37 m2 köhnə tikili Suraxanı r.
07.03.2026
Elan nömrəsi: 509848
emlak.az
Vasitəçi
85.000 AZN
2.297 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 749-88-08
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
07.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 509848
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
37 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Hovsan qes merkezde 9un 3cu mertebesi Leninqrad lhiyeli 1otaq 2otaga duzelme etrafinda 2mekteb Rus Azeri sektorlar bagca park poliklinika Araz market ,butun weher iatiqametinden gelen marwururtlarin dayanacagina yaxin . Tecili satilir ! vatcapla elaqe saxlayin
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
275.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(050) 672-07-47
280.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 90 m2 yeni tikili Nəriman Nərimanov m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 248-04-54
355.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 137 m2 yeni tikili Heydər Əliyev Mərkəzi
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-75-53
485.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 120 m2 yeni tikili 28 May m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-41-65
205.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 90 m2 köhnə tikili Xalqlar Dostluğu m.
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-81-30
312.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 104 m2 yeni tikili Neftçi bazası
Bakı
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-75-53
260.000 AZN