Elan
U səlimov 34 4 mənzil 23
08.03.2026
Elan nömrəsi: 511386
yeniemlak.az
Vasitəçi
69.000 AZN
1.000 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
051-981-90-09
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 511386
Sahə
69 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Binəqədi Sentralni, 182 sayli məktəbin ətrafi, Avtobus dayanacigina 35 m məsafə, 4 mərtəbəli binanin 3cü mərtəbəsi, 1 ci mərtəbə ARAZ Marketdir.Təmirsiz,Binada yaşayiş var. Həmən alib Təmirə başlamaq olar.qanuni 2 otaq dir.Başqa Binalarda da Mənzillərimiz var. 1, 2, 3 otaqli, Kupçali, İPOTEKAYA YARARLİ.1kv.m 1500 manat.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
195.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(051) 665-11-11
205.000 AZN
Laçın / Nizami / Köhnə tikili
Laçın. Laçın
13.05.2026
bina.az
%
(010) 252-90-61
69.900 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
(055) 222-28-18
220.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(077) 755-25-95
104.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60.5 m², Sumqayıt
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
(051) 999-04-08
270.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 82 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(050) 281-10-71
119.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 40 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
13.05.2026
bina.az
%
(099) 799-00-89
145.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 59m², İnşaatçılar m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
12.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80.5 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
%
(070) 308-88-78
48.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 95m², Binəqədi r.
Bakı. Binəqədi