Satlr 1 otaql khn tikili 37 m, Neftilr m.
08.03.2026
Elan nömrəsi: 512047
bina.az Vasitəçi
93.000 AZN 2.514 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 512047
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Xalqlar Dostluğu
Sahə 37 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Bakı şəh Nizami rayonu Neftçilər Lotosun Arxası 220 Nömrəli məktəbə yaxın 5/5-ci mərtəbəsi 1 otaq orta təmirli daş minski lahiyəsi Qiymət 93.000 Azn
Zəng et
Bənzər elanlar