Xətai m s yaxın bravo hipermarketin yanında
08.03.2026
Elan nömrəsi: 512112
yeniemlak.az Vasitəçi
398.000 AZN 4.422 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Ağ şəhər
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 512112
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 90 m2
Mərtəbə 19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 11 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xətai m/s yaxın BRAVO HİPERMARKETİN yanında Yeni binada 19-11ci mərtəbəsində 90kv ümumi sahəsi olan qanuni 3 otaqlı Super təmirli Tam əşyalımənzil satılır. Mənzil yeni təmir olub yaşayış olmayıb bütün mebel texnika yığılıb hazırdır. Qaz su işıq daimidir istilik sistemi kombidir. Balkon bağlanıb. Mənzilin görüntüsü Babək pr. və H.Əliyev mərkəzinədir. Sənəd müqavilə. Qiymət 398000azn. Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar