Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Binəqədi, Biləcəri qəs.
10.03.2026
Elan nömrəsi: 514383
evv.az Vasitəçi
143.000 AZN 1.607 AZN/m2 Satılır
Bakı. Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Binəqədi, Biləcəri qəs.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(994) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
10.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 514383
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 89 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 Biləcəridə Satılıq Mənzil – Sərfəli Təklif! 📍 Ünvan: Biləcəri qəs., 5057-68 🚶‍♂️ Ağ Saraya məsafə: piyada 8–10 dəqiqə 💰 Qiymət: 143.000 AZN (Orta təmirli olduğu üçün qiymət endirilib) 🤝 Real alıcıya əlavə endirim mümkündür ✨ Mənzil haqqında: 🛠 Orta təmirli ☀️ İşıqlı və geniş 🌬 Skvaznoy (iki tərəfli) planlaşdırma 🤫 Sakit və rahat ərazi 🏙 Ətraf infrastrukturu: 🛒 Marketlər və böyük supermarketlər 🥩 Qəssab 🍎 Meyvə–tərəvəz dükanları 🏬 Biləcəri Mall 🧵 Dərzi 🚗 Moyka və digər gündəlik xidmətlər 🚍 Nəqliyyat: 202 və 92 nömrəli avtobuslar yaxınlıqdan keçir 💼 Xidmət haqqı: 1% 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar