Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 30m², Q.Qarayev m.
10.03.2026
Elan nömrəsi: 514511
ev10.az Vasitəçi
119.000 AZN 3.967 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
10.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 514511
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Ev / Mənzil
Metro Qara Qarayev
Sahə 30 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
📢 Satılır – Neftçilər metrosu yaxınlığında 2 otaqlı mənzil 📍 Neftçilər metrosuna yaxın, İcra Hakimiyyətinin binasının yanında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində mənzil satılır. 🏢 Mənzil haqqında: Sahə: 30 kv.m 2 otaq 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi Kupça (çıxarış) var Rahat və əlverişli yerləşmə 💰 Start qiymət: 119 000 AZN 📉 Real müştəriyə endirim olunacaq 📑 Xidmət haqqı: 1% 📞 Ciddi şəxslər əlaqə saxlaya bilər.
Zəng et
Bənzər elanlar