Satılır, Köhnə tikili binada 4 otaqlı mənzil 99m², H.Aslanov m.
10.03.2026
Elan nömrəsi: 514553
ev10.az Vasitəçi
150.000 AZN 1.515 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
10.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 514553
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Ev / Mənzil
Metro Həzi Aslanov
Sahə 99 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Zig qesebesi Baku Busun yani Balli market 4 otaqli dash exspermental binada 150000 AZN satilir Menzil haqqinda etrafli melumat ala bilersiniz Alici terefinden shirketin xidmet haqqi 1 faiz teshkil edir
Zəng et
Bənzər elanlar