Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 62m², Nizami m.
11.03.2026
Elan nömrəsi: 516925
ev10.az Vasitəçi
185.000 AZN 2.984 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 516925
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Ev / Mənzil
Metro Nizami
Sahə 62 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Bazar Dəyərindən Aşağı Qiymət! 📄 Sənəd Çıxarış. ✨Yasamal Rayonu. 📍 İzmir Parkının yanı. 🧱 Arxitektur Bina. 7/24 Mühafizə xidməti. Böyük Həyət. 🚇 Nizami və Elmlər Akademiyası metrostansiyalarından 7-8 dəqiqəlik məsafədə. 🛋 Qanuni 2 otaq mənzil. 🛠 Əla Təmirli. ⚡ İşıq. 🚿 Su. 🔥 Qaz. 🪑 Əşyalı! 🏠 Rahat və komfortlu yaşayış üçün şərait. 💰 Qiymət 185000 AZN. 💼 Xidmət haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar