Elan
Satlr 4 otaql khn tikili 105 m, Azadlq Prospekti m.
14.03.2026
Elan nömrəsi: 522322
bina.az
Vasitəçi
280.000 AZN
2.667 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 582-99-48
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 522322
Sahə
105 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
8 MKR Azadliq prospekti Azadliq metrosuna 10 deyqelik mesafede 83-248-135-115 nomreli orta mekteblerin yaxinliqi heyeti tamamile yawilliq ve parklarklarla ehate olunmuw 9 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 7 mertebesi 4 otaq cox yaxwi temirli menzil satilir.Binain ustu CARDAQDIR..yeniki tamamile ortuluduir..orta blok.Skvaznoy(YELCEKEN).qaz iwiq su daimi.merkezi istilik sistemi.otaqlari ve hamam tualeti ayri ayri…heyetde geniw parki.futbol meydancasi idman qurqulari.senedi Kupca(CIXARIW)…qiymeti start 280000 azn..real aliciya real endirim edilecek.BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
820.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 6 otaqlı mənzil 270m², Q.Qarayev m.
Bakı
09.05.2026
ev10.az
125.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
09.05.2026
ev10.az
350 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 220-81-01
480 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt şəh. / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
09.05.2026
yeniemlak.az
(051) 244-39-88
120.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
www.evv.az
(055) 828-55-11
127.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 708-05-98
420 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az