Satlr 2 otaql khn tikili 35 m, Bilcri q.
14.03.2026
Elan nömrəsi: 523944
bina.az Vasitəçi
94.000 AZN 2.686 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi Biləcəri
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 523944
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 35 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Bileceri qesebesi Yehya Huseynov kucesi 5 mertebeli binanin 5 ci mertebesinde 1 otaqdan 2 otaga duzelme menzil satilir.Binada istilik sistemi merkezi.Etrafli melumat ucun zeng edin.Real aliciya endirim olunacaq. Qiymet 94 000 Azn
Zəng et
Bənzər elanlar