Sumqayıt şəhəri aftavağzala yaxın
15.03.2026
Elan nömrəsi: 524896
yeniemlak.az Vasitəçi
47.000 AZN 522 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.03.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 524896
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 90 m2
Torpaq sahəsi 2 sot
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt Şəhəri Aftavağzala Yaxın ErazI 2 Sotda 90 kvd 3 Otaq Qaz su işıq sayğacları var.Belediyye qeydiyyatı ile kamunallar ada keçecey.Cebrayıl mektebin yanı Aftavağzala 5 deq mesafe marşuruta 20 metr mesafe.Eşyalı satılır.Hazır biznes içindede 300 azn Kiraye yaşayır.Qiymet 47000 azn
Zəng et
Bənzər elanlar