Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Nəriman Nərimanov m.
13.05.2026
Elan nömrəsi: 647982
bina.az Vasitəçi
239.000 AZN 3.983 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Balaəmi Dadaşov
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 647982
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Gənclik
Sahə 60 m2
Mərtəbə 2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ünvan : Nərimanov Zümrüd Residence 📍 Mərtəbə : 2/16 Otaq : 2 otaq Sahə : 60 m2 Sənəd : Kupçalı✅ Qiymət : 239,000 Azn
Zəng et
Bənzər elanlar