Sumqayıt ş
14.05.2026
+9 şəkil
Elan nömrəsi: 649005
yeniemlak.az
Vasitəçi
190.000 AZN
1.939 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-654-22-05
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 649005
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
98 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
11 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Satılır-Yeni tikilidə,98 kvadratlığ,Tam təmirli,Kupçalı,Studiya 3 Otağlı Mənzil. Ünvan-Sumqayıt ş. Ərazi-19 cu.məh.16/11-i.Studiya 3 Otaq.2 ədəd Sanitar qovşağı var.Mətbəx mebeli,Kombi cihazı,Kondisionedə qalacaq.Mənzilin döşəməsi parketdir.Blokun 2 ədəd təzə işlək liftləri var.Mənzilin satış qiyməti-190000 manatdır.( Vasitəçi xidmət haqqı-Alıcı və Satıcı tərəfinfən 1%-ödəilir ).
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
87.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 43 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 991-74-75
87.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(055) 200-05-92
67.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 37 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 855-55-23
385.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 200 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
%
(070) 568-00-94
195.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 55 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
197.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
%
(077) 382-12-12
87.000 AZN
Gəncə / Köhnə tikili
Gəncə. Gəncə
14.05.2026
lalafo.az
(055) 661-00-37
93.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m², Sumqayıt
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 206-75-44
192.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m², Elmlər Akademiyası m.