Satılır 10 otaqlı 360 m2 həyət evi Binəqədi r.
14.05.2026
Elan nömrəsi: 649172
emlak.az Vasitəçi
210.000 AZN 583 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 649172
Haqqında məlumat
Sahə 360 m2
Otaq sayı 10 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sulutəpədə, 313 nömrəli məktəbin yanında yerləşən villa təcili olaraq satışa çıxarılıb. Bazarda təxminən 360.000 AZN dəyəri olan əmlak cəmi 210.000 AZN-ə təklif olunur. Villa 3 sot torpaq sahəsində yerləşir, 3 mərtəbəli, 10 otaqlı, 360 kv.m sahəyə malikdir. Ev tam təmirlidir və əşyalı satılır. Mənzil çox böyük olduğu üçün bütün şəkillər paylaşılmayıb. Hazırda evin içində 1000 AZN aylıq ödəniş edən kirayəçi yaşayır. Birinci mərtəbə isə boşdur və ayrıca kirayəyə vermək mümkündür. Obyekt kimi istifadəyə də çox yararlıdır — tədris mərkəzi, reabilitasiya mərkəzi, baxça və digər fəaliyyət sahələri üçün ideal variantdır. Bütün kommunal xətləri mövcuddur və uzun illərdir yaşayış var. Sənəd bələdiyyə sənədidir, kupça almaq mümkündür. Həm yaşayış, həm də yatırım üçün çox sərfəli təklifdir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar