Satılır 6 otaqlı 180 m2 həyət evi Masazır
14.05.2026
Elan nömrəsi: 649283
emlak.az Mülkiyyətçi
125.000 AZN 694 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 649283
Haqqında məlumat
Sahə 180 m2
Otaq sayı 6 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
✅TƏCİLİ BUGÜNƏ SATILMALIDIR❗️ Ünvan:Masazır qəsəbəsi(Marşrut evin tam yaxınlığından keçir 3dəqiqəlik məsafə) Ev tam olaraq mərkəzi yolun üzərindədir. Sənəd kupça,ev ümumilikdə 6 otaq(ikinci mərtəbədə 4 otaq birinci mərtəbədə 2 otaq)1 mətbəx 2 samuzeldən ibarətdir.Mərtəbələr arası monolit betondur,tikintinin sonunda kəməri var.Qiymət 125000AZN.İlkin 70% ödəməklə kreditlədə əldə etmək olar☺️Ən əsası şəxsi tikilidir. TEL:055-926-48-49
Zəng et
Bənzər elanlar