Abşeron rayonu saray mtk
14.05.2026
Elan nömrəsi: 649323
yeniemlak.az Vasitəçi
31.500 AZN 477 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 649323
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 66 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 7 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Satılır – Hazır 4% İpotekalı Mənzil Ünvan: Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray MTK Yaşayış Kompleksi Hazır 4% dövlət ipotekası Çıxarışlı mənzil Birbaşa ada keçirmə və qeydiyyata düşmək mümkündür Mənzilin sahəsi: 66 kv.m 2 otağa düzəlmə Mətbəx hola çıxarılıb Aylıq ödəniş: 428 AZN Kreditin 3 ili ödənilib Qalıq müddət: 22 il İlkin ödəniş: 31 500 AZN Kompleks çox əlverişli ərazidə yerləşir. 20 Yanvar metrosu istiqamətinə Bakubus avtobusları kompleksin qarşısından fəaliyyət göstərir. Sumqayıt şəhərinə isə cəmi 2-3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Zəng et
Bənzər elanlar