Elan
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 71 m², Sahil m.
14.05.2026
+15 şəkil
Elan nömrəsi: 650602
bina.az
Vasitəçi
290.000 AZN
4.085 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nəsimi Nizami küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 373-21-01
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 650602
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Metro
28 May
Sahə
71 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Эксклюзив!!!!! Пам.Насими,ТОРГОВАЯ Дом БУЗОВНАНЕФТЬ Архитектурный дом 2 комнатная пл.71квм Без ремонта Комнаты и с\у раздельные 2 лоджии на улицу,1 балкон во двор Мансарда,2 помещения 40квм и 20квм Большой двор,паркинг. -------------------------------------------------------- Ekskluziv!!!!! Merkez! Torgovaya Arxitektur tikili "BUZOVNANEFT" 2 Otag sah.71kv temirsiz Otaglar ayri.yelceken 2 lodjiya shehere,1 eyvan heyete Boyuk heyet,parkovka
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
620 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(050) 210-65-30
295.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², İnşaatçılar m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
990 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(055) 910-12-00
200.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
%
(010) 228-02-01
86.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
bina.az