Sumqayıt şəhəri yaşıl dərə qəsəbəsi 10 a nömrəli marşrutun yolu
14.05.2026
Elan nömrəsi: 650780
yeniemlak.az Vasitəçi
93.000 AZN 775 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 650780
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 120 m2
Torpaq sahəsi 3 sot
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri, Yaşıl dərə qəsəbəsi, 10 A nömrəli marşrutun yolu. 4 sotda 3 otaqdan ibarətdir, 120 kvadratdır. Ev tam təmirlidir hər bir şəraiti var. Kommunallar hamısı var. Ev 7 daş hündürlüyü var. Ev yola yaxın yerdədir. Qiymətdə endirim olunacaq. 93000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar