Satılır 3 otaqlı yeni tikili 97 m², Xətai r.
15.05.2026
Elan nömrəsi: 651692
bina.az Vasitəçi
263.000 AZN 2.711 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Gəncə prospekti
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 651692
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 97 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 19 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏢 SATILIR – Panorama Park | 3 otaq (düzəlmə) 📍 Ünvan: Xətai rayonu, Gəncə prospekti – Panorama Park yaşayış kompleksi 🏢 Mərtəbə: 19 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi 📐 Sahə: 97 kv.m 🛏️ Otaq: 2-dən 3-ə düzəlmə 📄 Sənəd: Kupça (çıxarış) var 🏦 İpotekaya yararlıdır ✨ Mənzil geniş və işıqlı planlamaya malikdir. Ailə üçün ideal seçimdir. Kompleksin həyəti və infrastrukturu rahat yaşayış üçün əlverişlidir. 💰 Qiymət: 263.000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar