Xetai metrosu
15.05.2026
+1 şəkil
Elan nömrəsi: 651948
yeniemlak.az
Vasitəçi
255.000 AZN
4.250 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-36-44
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 651948
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
60 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
14 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Xetai metrosu BRAVO Hiper marketin yani 1 otaqli 2-otaga duzelmesi olan sahesi 60 kv metr olan menzil yeni temir olunmush yashayish olmayib 255000 AZN satilir Menzil yuksek seviyede temir olunub Etrafli melumat ucun zeng vura bilersiniz
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
152.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 46m², 20 Yanvar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
200.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 87 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 532-92-33
220.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Köhnə tikili
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
homdom.az
(050) 860-20-02
299.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
%
(077) 124-44-54
400 AZN
Abşeron / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
15.05.2026
bina.az
(055) 252-27-30
125.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
bina.az
(050) 210-52-02
145.000 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
%
(070) 247-70-72
155.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 9-cu mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
homdom.az
(051) 454-95-76
500 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
(055) 233-11-88
115.000 AZN
Gəncə / Köhnə tikili
Gəncə. Gəncə
15.05.2026
bina.az
(050) 513-18-10
370 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
15.05.2026
yeniemlak.az
(055) 440-44-47
600 AZN
Bakı / Nərimanov / Montin qəs. / Köhnə tikili