Sumqayıt / Yeni tikili
15.05.2026
Elan nömrəsi: 652028
emlak.az
Mülkiyyətçi
96.600 AZN
1.150 AZN/m2
Satılır
Sumqayıt. Sumqayıt AKASİYA PARK
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 486-08-58
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 652028
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
84 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Kredit
Kreditsiz
SUMQAYİT ŞEHERİNİN QİRİŞİNDE AKASİYA PARK,,,,3 EDED YOL KENATINDAKI YENI TİKİLI BAGCALİ ŞEHERIN YANINDA ŞEHERİN QÖZEL,RAHAT,SAKİT YERIDI,
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
26.000 AZN
Jasmin park
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-464-26-25
65.700 AZN
Yasamal rayonu asan xidmətin arxası kristal abşeron yaşayış kompleksi
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-464-20-78
93.000 AZN
Sumqayıt şəhəri 1 ci mikrorayon
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
051-895-01-19
055-841-97-41
055-841-14-18
115.000 AZN
Əlövsət quliyev küç
Bakı. Səbail
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-55-91
682.000 AZN
Azadliq prospekti
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-43
220.000 AZN
Lütfizadə küç
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-76-28
600.000 AZN
Suleyman vəzirov kuçəsi
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
051-270-33-18
24.999 AZN
Jasmin park
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-464-26-25
138.500 AZN
Ab massivi
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-94-33
205.000 AZN
Sakit qocayev küçəsi
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-61-99
250.000 AZN
Elşən suleymanov kucesi
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-203-45-88
070-203-45-88
170.000 AZN
Heydər əliyev pr
Xırdalan
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-71
265.000 AZN
Xaliqlar
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-396-90-92
055-757-19-82
070-924-23-13
65.000 AZN
Fevvareler meydanina 5 deqiqelik mesafede yari zirzemi esyasiz obyekt arendaya verilir temirli seli