Sumqayit seher xezer baglari
15.05.2026
Elan nömrəsi: 652815
yeniemlak.az Vasitəçi
37.000 AZN 617 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xəzər
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 652815
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 60 m2
Torpaq sahəsi 2 sot
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayit seher Xezer baglari Avtoskolaya yaxin 2 sotda 2 otaq tam temirli butun komunallari var 5 7 6 nomreli avtobuslar yaxinliqdan kecir evin heyetine 2 masin rahatliqla daxil ola bilir . Tecili satilir 37000 azn
Zəng et
Bənzər elanlar