Elan
Yasamal r n tibilisi pros 26
15.05.2026
+19 şəkil
Elan nömrəsi: 652914
yeniemlak.az
Vasitəçi
415.000 AZN
2.804 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-38
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 652914
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
148 m2
Mərtəbə
27 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
22 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Kupcali+esyali.Grand heyat yasayis kompleksinde 27 mertebeli binanin 22-ci mertebesinde 148 kv 3 otaqli ela temirli menzil satilir.Menzil esyali satilir (elektronika xaric).Binanin genis heyeti,boyukler,usaqlar ucun istirahet,eylence seraiti var.Otaqlar,metbex genis ve isiqlidir.Menzilin senedleri qaydasindadir.Cixaris (kupca)
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
155.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 50 m², 20 Yanvar m.
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
bina.az
%
(055) 320-44-33
178.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 80 m², Yeni Günəşli q.
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
bina.az
%
(077) 601-15-15
195.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
%
(050) 312-43-22
450 AZN
Bakı / Nizami / 8-ci kilometr / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 845-42-02
469.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
tikili.az
(099) 397-80-80
120.000 AZN
Bakı / Nizami / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 247-91-20
127.500 AZN
Bakı / Suraxanı / Yeni Günəşli qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
bina.az
(051) 504-27-27
469.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(099) 397-80-80
145.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
bina.az
%
(099) 340-70-00
650 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal