Atatürk prospekti
15.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 653130
yeniemlak.az
Vasitəçi
245.000 AZN
3.063 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-734-85-16
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 653130
Sahə
80 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ev 2 nin 3 ə düzəlib 70 kvadratdır təmirdən cıxıb yaşayış olmuyub əla tmirlidi konbi isti pol
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
233.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 568-00-90
50.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Dərnəgül / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
www.evv.az
%
(010) 225-65-25
69.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
(010) 256-72-59
110.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
%
(010) 256-72-59
265.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
www.evv.az
(051) 308-51-01
84.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
www.evv.az
(010) 256-72-59
125.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(055) 299-29-88
750 AZN
Bakı / Səbail / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 969-18-20
1.900 AZN
Bakı / Nəsimi / Kubinka / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(070) 326-26-26
149.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
15.05.2026
bina.az
(070) 336-30-00
550 AZN
Bakı / Nizami / 8-ci kilometr / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(010) 410-67-67
275.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(051) 858-68-68
188.000 AZN
Bakı / Xətai / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(055) 863-61-90