Elan
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Həzi Aslanov q.
16.05.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 653704
ev10.az
Vasitəçi
160.000 AZN
2.462 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Həzi Aslanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
16.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 653704
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
65 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
10 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
HƏZİ ASLANOV METROSUNA PİYADA 10 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏ YERLƏŞİR GƏNCLİK PARKINA PİYADA 10 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏ YERLƏŞİR İSTİLİK MƏRKƏZDİ 2 ƏDƏD KONDİSONERİ VAR BƏZİ ƏŞYALARI QALACAQ VASİTƏÇİ HAQQI 1 %
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
160.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 köhnə tikili 8 km
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(055) 326-52-52
(077) 326-52-52
320.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 137 m2 yeni tikili 28 May m.
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
164.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 yeni tikili Memar Əcəmi m.
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
150.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 70 m2 köhnə tikili Memar Əcəmi m.
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(070) 243-64-84
185.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 55 m2 köhnə tikili 8 km
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(055) 326-52-52
(077) 326-52-52
60.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 150 m2 köhnə tikili Əhmədli
Bakı
16.05.2026
emlak.az
(055) 203-68-40
138.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 55 m2 köhnə tikili 8 km
Bakı
16.05.2026
emlak.az
%
(055) 326-52-52
(077) 326-52-52
92.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 55 m2 köhnə tikili Sumqayıt