Elan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 91m², Xırdalan
17.05.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 656222
ev10.az
Vasitəçi
118.000 AZN
1.297 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan. Xırdalan
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 656222
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
91 m2
Mərtəbə
13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Xırdalan şəhərində, Misir parkının yanında, 3 otaqlı mənzil satılır, təmirlidir, kupçası var ipotekaya yararlıdır əlavə məlumat üçün zəng vurun
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
159.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
bina.az
%
(055) 474-97-94
219.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
17.05.2026
bina.az
%
(077) 223-31-31
245.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
205.000 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
%
(070) 787-80-87
150 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
%
(077) 802-82-99
770 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
17.05.2026
emlak.az
%
(051) 606-60-00
750 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
%
(050) 312-23-36
220.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 79 m², 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi
17.05.2026
bina.az
(050) 241-43-80