Elan
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili
17.05.2026
+17 şəkil
Elan nömrəsi: 656733
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
155.000 AZN
1.722 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Suraxanı Suraxanı Hövsan qesebesi. Füzuli Bayramov 35
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 351-82-86
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 656733
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
90 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Kredit
Kreditsiz
5/5 i Leningrad layiheli temirli 4 otaq satilir. Kiraye verilib 400 man.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
390.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 270 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
17.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
267.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 68 m2 yeni tikili Asan Xidmət-2
Bakı
17.05.2026
emlak.az
(055) 818-04-68
145.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
17.05.2026
www.evv.az
%
(099) 340-70-00
239.780 AZN
Satılır 3 otaqlı 126.2 m2 yeni tikili 8 km
Bakı
17.05.2026
emlak.az
%
(070) 723-54-50
750 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
17.05.2026
bina.az
(055) 247-50-10
550 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
17.05.2026
emlak.az
(050) 896-78-79
1.500 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
17.05.2026
bina.az
(050) 205-99-84
142.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Rəsulzadə qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
bina.az
(070) 231-20-10
123.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
17.05.2026
bina.az
%
(055) 212-60-70
420 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
17.05.2026
yeniemlak.az
(077) 301-41-14
236.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 84 m2 yeni tikili 8 km
Bakı
17.05.2026
emlak.az
%
(077) 326-52-52
(055) 326-52-52
81.000 AZN
Gəncə / Köhnə tikili
Gəncə. Gəncə
17.05.2026
bina.az
(055) 408-72-36
140.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 48 m², Qara Qarayev m.