Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 77 m², Xırdalan
17.05.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 656762
bina.az
Vasitəçi
85.000 AZN
1.104 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan. Heydər Əliyev pr.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
(010) 228-76-78
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 656762
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
77 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
Xırdalan şəhərində Heydər Əliyev prospektinə yaxın, 3 otaqlı mənzil satılır, təmirlidir, əlavə məlumat üçün zəng vurun
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
70.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 40 m², Xırdalan
Bakı
17.05.2026
bina.az
%
(051) 240-43-73
98.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 80m², Məmmədli q.
Bakı. Abşeron
17.05.2026
ev10.az
98.000 AZN
Sumqayit şəhər 13 mkr
Sumqayıt
17.05.2026
yeniemlak.az
%
055-260-75-15
157.000 AZN
Naxcivanskiy kuc
Bakı. Nizami
17.05.2026
yeniemlak.az
%
055-308-08-80
145.000 AZN
Sumqayıt bulvarı
Sumqayıt. Sumqayıt
17.05.2026
yeniemlak.az
%
070-287-53-14
055-887-53-14
153.000 AZN
Xətai rayonu cavanşir küçəsi
Bakı. Xətai
17.05.2026
yeniemlak.az
%
055-210-31-29
119.000 AZN
Sumqayıt şəhəri 36 məhəllə
Sumqayıt
17.05.2026
yeniemlak.az
%
055-887-09-86
051-783-77-31
190.000 AZN
Xətai rayonu məzahir rüstəmov küçəsi
Bakı. Xətai
17.05.2026
yeniemlak.az
%
055-210-31-29
177.000 AZN
Xətai rayonu lütfizadə keçmiş telnov küçəsi