C cabbarlı 43
17.05.2026
Elan nömrəsi: 657341
yeniemlak.az Vasitəçi
272.000 AZN 3.200 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 657341
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 85 m2
Mərtəbə 15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 7 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Qaz KUPÇALI MƏNZİL! + Bina Nizami metrosuna 3-5 dəqiqə məsafədə yerləşir. + Mənzildən şəhərə gözəl mənzərə açılır. + Təmiz səliqəli həyəti + Səssiz sürətli müasir liftlər + Mühafizə xidməti var. Kupçalıdır. İoteka ilə də almaq mümkündür. S=85m2 272000Azn
Zəng et
Bənzər elanlar