Xırdalan / Yeni tikili
17.05.2026
Elan nömrəsi: 657386
www.evv.az Vasitəçi
114.500 AZN 2.245 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Xırdalan. Xırdalan Qalubiyə küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 657386
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 51 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 10 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
???? Yeni satışda! ???? MK Donalds yaxınlığı ???? 51 kv ???? 2 otaq ???? Kupçalı ???? 114.500 AZN Əla yerləşmə və rahat yaşayış üçün ideal variant ????
Zəng et
Bənzər elanlar