Inşaatçılar prospekti
17.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 657576
yeniemlak.az
Vasitəçi
305.000 AZN
3.813 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
010-265-57-44
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 657576
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
80 m2
Mərtəbə
15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
İnşaatçılar prospekti (köhnə olimp mağazası yaxın) 3 otaqlı 80m2 Mənzil satılır. Mərtəbə 15/2 qiymət 305000manat, vasitəçi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
246.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 70m², Elmlər m.
Bakı
17.05.2026
ev10.az
%
203.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, Əhmədli
Bakı
17.05.2026
evv.az
%
+994992272777
240.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 83m², M.Əcəmi m.
Bakı
17.05.2026
ev10.az
%
149.999 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
17.05.2026
ev10.az
%
203.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
www.evv.az
%
(099) 227-27-77
283.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 110m², İnşaatçılar m.
Bakı
17.05.2026
ev10.az
255.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
emlak.az
%
(055) 200-44-40
500 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
%
(050) 210-87-08
198.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
%
(077) 145-00-10
450 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
17.05.2026
bina.az
(050) 513-88-89
450 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
emlak.az
%
(050) 520-60-05
260.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
emlak.az
(055) 328-00-05
98.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan