Satılır 1 otaqlı yeni tikili 44 m², Masazır q.
17.05.2026
Elan nömrəsi: 657588
bina.az Vasitəçi
52.500 AZN 1.193 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Abşeron Masazır Masazır Qurtuluş 93 Y\K.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 657588
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 44 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
Masazir qəsəbəsi,Qurtulus 93 yaşayış kompleksində,ümumi sahəsi 44 kv m olan 1 otaglı, təmirsiz Mənzil satılır.mənzil6 mərtəbəli binanın, 3 cü,mərtəbəsində yerləsir.KREDİT verilmir.Qiymət 52.500 azn
Zəng et
Bənzər elanlar