Satılır 3 otaqlı yeni tikili 97 m², Masazır q.
17.05.2026
Elan nömrəsi: 657603
bina.az Vasitəçi
149.000 AZN 1.536 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Abşeron Masazır Qurtuluş 93 Yaşayış Kompleksi.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 657603
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 97 m2
Mərtəbə 2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
ƏŞYALI SATILIR,Masazir qəsəbəsi qurtulus 93 yashaysh, kompleksində, umumi sahəsi 97,kv m olan,3otaqli,təmirli mənzil satilir.mənzil yel çəkəndir, Mənzil 6 mərtəbəli binanin,2 ci,mərtəbəsində yerləsir.mənzilin,kupçasi var.Qiymət 149.000 azn.
Zəng et
Bənzər elanlar