Mirmahmud kazimovski kuc
17.05.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 657764
yeniemlak.az
Vasitəçi
167.000 AZN
2.783 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-340-47-77
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 657764
Sahə
60 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
1 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
SENED KUPCA Nesimi metrosuna 6 deq mesafede Ecemi metrosuna 10 deq mesafede Zerife parkina Zerife goz klinikasina 3 deq mesafede Qanuni 3 otaq Orta menzil Padvali quru ve istifadeye yararli Balkonun qarbagi hasara alinib sexsi istifade ucundur Qaz isiq su daimi REAL MUSTERIYE ENDRIM OLUNACAQ OFIS HAQQI 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
91.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
17.05.2026
evv.az
+994508212480
168.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
17.05.2026
evv.az
%
+994556896477
97.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Gəncə
Gəncə
17.05.2026
evv.az
%
+994518448877
165.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
17.05.2026
evv.az
%
+994508212480
289.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
17.05.2026
bina.az
(012) 526-94-94
+994125269494
168.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
17.05.2026
www.evv.az
%
(055) 689-64-77
550 AZN
Sumqayıt / 5-ci mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Nəsimi
17.05.2026
bina.az
(051) 942-04-06
97.000 AZN
Gəncə / Köhnə tikili
Gəncə. Gəncə
17.05.2026
www.evv.az
%
(051) 844-88-77
153.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
17.05.2026
bina.az
(051) 998-07-17
168.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Sabunçu
17.05.2026
yeniemlak.az
(050) 881-70-00
250.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili