Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m², İnşaatçılar m.
17.05.2026
+11 şəkil
Elan nömrəsi: 657886
bina.az
Vasitəçi
193.900 AZN
2.154 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal Əsəd Əhmədov küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 337-42-12
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 657886
Sahə
90 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
21 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
!!! COX COX TECILI !!! Yeni Yasamalda 77 sayli avtobusun son dayanacaginda , 2 otaqdan 3 otaga ela sekilde duzelme, yaxsi temirli, ESYALI menzil satilir. Binanin tam yaxinliginda mekteb, usaq bagcasi, avtobus dayanacagi, supermarket ve butun lazimi iase obiyektleri movcuddur. QIYMET--193900 AZN OFIS HAQQI--1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
490.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 139 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
17.05.2026
bina.az
%
(051) 945-51-54
210.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 120 m², Avtovağzal m.
Bakı. Binəqədi
17.05.2026
bina.az
%
(051) 547-65-51
225.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 146 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
17.05.2026
bina.az
(050) 209-36-17
215.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 103 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
17.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-17
86.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 52.8 m², Sumqayıt
Bakı
17.05.2026
bina.az
%
(077) 325-31-90