Nizami rayonu naxçıvanski küçəsi
17.05.2026
Elan nömrəsi: 657949
yeniemlak.az Vasitəçi
170.000 AZN 2.237 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nizami
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 657949
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 76 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Nizami rayonu Naxçıvanski küçəsi Daş binada Daş binada 5/2/mer 3/otaqlı 76/kv orta bulokda orta təmirli mənzil satılır Qiymeti 170.000 AZN Qiymətdə razılaşma olacaq Başqa variantlar da var
Zəng et
Bənzər elanlar