Satılır 2 otaqlı yeni tikili 45 m², Xırdalan
18.05.2026
Elan nömrəsi: 658118
bina.az Vasitəçi
57.000 AZN 1.267 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. AAF Park yaşayış kompleksi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 658118
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 45 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
Xırdalan şəhər AAF park yaşayış kompleksində təmirsiz mənzillərimiz mövcuddur... 45,49,32,29 kv və s mənzillər satışda mövcuddur.. Elanda gördüyünüz 45 kv sahəyı malikdi eyni kv başqa proyektlədə var... Qazlı Binadı Lift var Sənəd Müqavilə Qiymət 57000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar