Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m², Ağ şəhər q.
18.05.2026
+7 şəkil
Elan nömrəsi: 658119
bina.az
Vasitəçi
480.000 AZN
4.660 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Ağ şəhər Mərkəzi bulvar küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 658119
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
103 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
7 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ag Sheherde Merkezi Bulvar kucesinde 7 mertebeli yasayis kompleksinin 2-ci mertebesinde umumi sahesi 103 kvm olan 2 otaqdan 3 otaga duzeldilmis yaxsi temirli menzil satilir.Sened kupcadir. Shirketin xidmet haqqi 1% teskil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
175.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
18.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
235.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 57m², Nardaran q.
Bakı. Sabunçu
18.05.2026
ev10.az
438.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 86m², Elmlər m.
Bakı
18.05.2026
ev10.az
%
76.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50.8 m², Sumqayıt
Bakı. Nəsimi
18.05.2026
bina.az
%
(055) 774-10-90
66.500 AZN
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 32.6 m², Sumqayıt
Bakı. Nəsimi
18.05.2026
bina.az
%
(055) 774-10-90
655.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
18.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94