Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 62m², Dərnəgül m.
18.05.2026
Elan nömrəsi: 659647
ev10.az Vasitəçi
66.000 AZN 1.065 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 659647
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Dərnəgül
Sahə 62 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ötürülməsi aktiv..Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində sahəsi 62kv olan 2 otaq studia tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır. İlkin ödəniş – 66 000 Azn Kredit Müddəti – 22 ...
Bənzər elanlar