Satılır 2 otaqlı yeni tikili 45 m², 20 Yanvar m.
18.05.2026
Elan nömrəsi: 660420
bina.az Vasitəçi
159.000 AZN 3.533 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Məmmədcəfər Cəfərov küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 660420
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Memar Əcəmi
Sahə 45 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 TƏCİLİ SATILIR | KUPÇALI | İPOTEKAYA YARARLI | TAM ƏŞYALI 📍 20 Yanvar metrosu və Memar Əcəmi metrosu yaxınlığı 🏢 Bina növü: Yeni tikili 🏬 Mərtəbə: 16 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi 🛏 Otaq sayı: 2 otağa düzəlmə 📐 Sahə: 45 m² ✨ Mənzil haqqında: ✔️ Tam əşyalı və texnikalı satılır ✔️ Alıb kirayə vermək üçün ideal variant ✔️ Qaz, su, işıq daimidir ✔️ Rahat və funksional planlaşdırma 🏢 Ətraf: ✔️ Bağça, market, aptek və digər obyektlər yaxınlıqda ✔️ Əlverişli və mərkəzi yerləşmə 📄 Sənəd: ✔️ Kupça var ✔️ İpotekaya yararlıdır 💰 Qiymət: 159 000 AZN 💼 Şirkətin xidmət haqqı: 1% 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar