Dərnəgül metrosunun yanı west town yaşayış kompleksi
19.05.2026
Elan nömrəsi: 662002
yeniemlak.az Vasitəçi
66.000 AZN 1.015 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 662002
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Dərnəgül
Sahə 65 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 13 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ötürülməsi aktiv!!! Dərnəgül metrosunun yanında, West Town yaşayış kompleksində 16 mərtəbənin 13-cü mərtəbəsində 65 kv.m. sahəsi olan 2 otaqlı studiya mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. İstipol sistemi var. Mənzil İpoteka Fondunun Kirayə Mənzil Layihəsində 4% ilə sosial ipotekadadır. İlkin ödəniş 66000 AZN, 23 illik qrafiklə ayda 1005 AZN. Rəsmi əmək haqqı alanlar və VÖEN ilə fəaliyyət göstərənlər bu mənzilə sahib ola bilər. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.
Zəng et
Bənzər elanlar