Akim abbasov küçəsi
19.05.2026
Elan nömrəsi: 662006
yeniemlak.az Vasitəçi
127.000 AZN 3.629 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 662006
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 35 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR – İNŞAATÇILAR metrosu yaxınlığında SUPER TƏKLİF! İnşaatçılar m/st yaxın ərazidə yerləşən 5 mərtəbəli Xruşovka layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşən, 1 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş, təmirdən yeni çıxmış mənzil satışa təqdim olunur. Qiymət: 127.000 AZN Kupça var. Alqı-satqıya tam hazırdır. Mənzilin üstünlükləri: Mərkəzi istilik sistemi Yeni və zövqlü təmir Rahat və işıqlı otaqlar Yaşamaq üçün tam hazır vəziyyət Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal variant Mənzili aylıq 600-650 AZN kirayə vermək mümkündür. Metroya təxminən 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Yaxınlıqda avtobus dayanacağı, məktəblər, supermarketlər, alış-veriş mərkəzləri, restoranlar və digər bütün lazımi infrastruktur mövcuddur. Mənzil haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar