Həsən bəy zərdabi prospekti
19.05.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 662027
yeniemlak.az
Vasitəçi
148.000 AZN
2.960 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-36-05
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 662027
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
20 Yanvar
Sahə
50 m2
Mərtəbə
20 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
20 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR ! ÇIXARIŞLI ! EKSKLUZİV TƏKLİF! BU ƏRAZİDƏ BU QİYMƏTƏ MƏNZİL YOXDUR! Melissa Park – 20 Yanvar metrosuna yaxın, tam təmirli mənzil! TƏMİRLİ ! ƏŞYA- Qismən! QANUNİ MƏRTƏBƏ ! Mərtəbə: 20/20 Sahə: 48 kv.m Plan: 1 otaqdan 2 otağa düzəldilib – rahat və funksional planlama Mənzil tam təmirlidir Sənədlər: – Təmiz Çıxarış (Kupça) – İpotekaya yararlıdır Kirayə rahat 600-650 azn ilə vermək mümkündür! Ofis xidmət haqqı: 1
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
32.000 AZN
S vəliyev 4 43 mənzil 5
Bakı. Binəqədi
25.05.2026
yeniemlak.az
132.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 91 m2 yeni tikili Sumqayıt
Bakı
25.05.2026
emlak.az
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 75m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
25.05.2026
ev10.az
335.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 80m², Xətai m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
177.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Qaradağ qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
25.05.2026
bina.az
380.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², 28 May m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
108.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 35m², Neftçilər m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
380.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 90m², 28 May m.
Bakı
25.05.2026
ev10.az
1.050 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
Bakı
25.05.2026
evv.az
250.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 130m², İnşaatçılar m.
Bakı