Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², Koroğlu m.
19.05.2026
Elan nömrəsi: 662741
bina.az Vasitəçi
185.000 AZN 2.643 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr Əli Vəliyev küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 662741
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Qara Qarayev
Sahə 70 m2
Mərtəbə 8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 10 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ruslan-93 marketin yaxınlığında yerləşən 10 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil təmirlidir və bütün əşyalarla birlikdə satılır. Bina mərkəzi istilik sisteminə qoşulub(otopleniya var). Hal-hazırda mənzil aylığı 550 manata kirayə verilib. Sənədi əmlaka dair çıxarışdır(kupça).İpotekaya yararlıdır. Real alıcıya endirim nəzərdə tutulur. Qiyməti 185 min manat Ofis xidmət haqqı 1% RU Продается 2-комнатная квартира на 8-м этаже 10-этажного дома, расположенного недалеко от супермаркетa «Руслан-93». Квартира отремонтирована и продается со всей мебелью. Дом подключен к системе центрального отопления. В настоящее время квартира сдается в аренду за 550 манатов в месяц. Документ – свидетельство о праве собственности (купчая). Подходит для ипотеки. Для реального покупателя предоставляется скидка. Цена 185 тысяч манатов Комиссия агентства 1%
Zəng et
Bənzər elanlar